Wakacje na nartach zamiast nad morzem?

Wakacje wielu osobom kojarzą się tylko i wyłącznie z ciepłą, piaszczystą plażą, niebieskim morzem lub oceanem i wylegiwaniem się na ręczniku bądź leżaku. Jednak wcale tak nie musi być.

Wielbiciele ciekawych atrakcji i aktywnego wypoczynku na pewno zainteresuje wakacyjny wyjazd na narty. To doskonała alternatywa dla polskiego morza oraz dla zagranicznych wycieczek do ciepłych krajów. Dowiedz się, jakie plusy ma wyjazd na narty poza sezonem i dokąd najlepiej się udać.

Aktywny wypoczynek dla każdego i o każdej porze roku

Austria narty z dziećmi

Wyjazdy do Austrii na narty organizuje firma Beskid Travel.

Aktywny wypoczynek podczas urlopu zyskuje coraz większe grono miłośników w Polsce.

Zamiast jechać do luksusowego hotelu i spędzić cały urlop nad basenem, Polacy coraz chętniej udają się na zorganizowane wyjazdy, podczas których mogą brać udział w licznych wycieczkach, zajęciach sportowych oraz innych atrakcjach, które wymagają odrobiny wysiłku fizycznego.

Świetną alternatywą dla takich wycieczek, jest wybranie się wraz z rodziną na narty. To doskonała rozrywka i naprawdę interesująca dyscyplina sportowa praktycznie dla każdego, bez względu na wiek oraz płeć.

Na nartach można nauczyć się jeździć już jako dziecko, ale także jako dorosła osoba. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć pasjonować się tą dyscypliną dopiero po 50-tce lub 60-tce! Wystarczy odrobina chęci, dopasowany do wzrostu i wagi sprzęt oraz akcesoria ochronne, takie jak kaski i gogle, i można udać się na stok, aby pod okiem instruktora zdobyć podstawowe umiejętności i zasmakować w zimowym szaleństwie.

Wbrew temu, co wielu osobom się wydaje, narty to nie jest wyjazd tylko i wyłącznie na okres zimowy. To także doskonały pomysł na spędzenie urlopu latem. Na lodowcach zima się nie kończy i można tam zażywać jednocześnie kąpieli słonecznych oraz szaleć na nartach lub desce na ośnieżonych stokach. W Europie oraz w innych zakątkach świata dostępnych jest wiele ciekawych miejsc, w których można doskonale bawić się na białych trasach poza sezonem narciarskim w Polsce. Szeroki wybór takich miejsc oraz naprawdę długie, zróżnicowane pod względem poziomu trudności trasy sprawiają, że Polacy coraz chętniej udają się na wakacje właśnie na narty.

Dołącz do ich grona i wyjedź do Francji, Szwajcarii lub Austrii na narty poza sezonem, a na pewno nie pożałujesz. To doskonały wyjazd dla całej rodziny.

Zasmakuj białego szaleństwa

narty z dziećmi

Narty to dyscyplina sportowa, która jest znana i uwielbiana praktycznie na całym świecie. W Polsce od kilku lat jej popularność stale wzrasta.

Jazda na nartach oraz desce snowboardowej to sport, który uwielbiają zarówno osoby młode, jak i nieco starsze, a nawet kilkuletnie dzieci. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu zwiększa się również liczba dostępnych ofert wyjazdowych w kraju i za granicą, a zakup lub wypożyczenie sprzętu nie jest już kosmicznym wydatkiem, jak to było do tej pory.

Obecnie z łatwością można zorganizować samodzielny wyjazd na narty w polskie góry lub za granicę albo postawić na ciekawe, zorganizowane wyjazdy dla osób w różnym wieku, gdzie zapewnione są również dodatkowe atrakcje.

Zapaleni narciarze zapewniają, że jest to sport, który uzależnia. Jeśli ktoś raz zasmakuje jazdy po stoku zasypanym białym, puszystym puchem, to chce do tego wracać zawsze, gdy tylko ma okazję. Dołącz do grona miłośników jazdy na nartach i już teraz zaplanuj wymarzony urlop zamiast nad morzem, to w górach. Możesz zdecydować się na zimowe szaleństwo w Polsce lub wybrać się wraz z rodziną lub ze znajomymi do innego kraju w Europie, aby poszusować na ośnieżonych stokach o dowolnej porze roku.