Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem osób, które wprost uwielbiają wakacje. Oczywiście jest to pojęcie względne, gdyż prawdziwe wakacje mają tylko uczniowie oraz część studentów :) My jednakże wierzymy, że wakacje spędzać można o każdej porze roku. Co więcej – można je spędzać dosłownie wszędzie. Osoby na co dzień zamieszkujące w Norwegii prawdopodobnie rozkoszować będą się egzotyką i wysoką temperaturą na Filipinach, z kolei obywatele Madagaskaru będą zafascynowani lodowcami na Grenlandii.

Co mamy do zaoferowania?

Nasz portal chce przybliżyć Wam interesujące regiony z całego świata – przedstawiamy miejsce, lokalną kulturę, atmosferę, przyrodę, a także interesujące noclegi i ekskluzywne hotele. Liczymy na pozytywne komentarze z Waszej strony – na każdy postaramy się odpowiedzieć. Macie sugestie? Interesuje Was konkretne miasto, górskie pasmo, hotel a może rodzaj spędzania wolnego czasu? Podeślijcie nam własne pomysły a nasza redakcja postara się zebrać rzetelne informacje, które przedstawimy na łamach portalu. Zachęcamy Was do współpracy z nami. W każdym tygodniu nowe, wyjątkowe informacje – z kraju i ze świata.

Dlaczego warto nas śledzić?

Nasz team to grupa pasjonatów. Kochamy wszystko co jest atrakcyjne i co oferuje nam fantastyczne możliwości spędzania wolnego czasu. Miasta, miasteczka, wsi, metropolie, górskie szlaki, wypad nad jezioro, leśne ogniska, sport na łonie natury…czy może być coś piękniejszego? Czytajcie nasze artykuły aby czerpać doskonałe inspiracje.