Wakacyjna impreza w autobusie

Wieczór kawalerskie w autobusie?

Tradycją stało się już, że przyszłe młode pary organizują wieczór panieński i kawalerski. Właściwie imprezy te organizowane są przez przyszłych świadków lub po prostu przez kolegów i koleżanki przyszłych małżonków. Zwyczaj ten dotarł do nas z Zachodu, gdzie jest bardzo popularny już od lat. Jest to miła tradycja na pożegnanie życia w pojedynkę i hucznego wejścia w nowy etap swojego życia. Pojawiają się coraz to nowsze pomysły na organizację takich imprez. Sotnio największą furorę robi imprezowy autobus. Najczęściej można się z nim spotkać na razie na ulicach większych miast, gdzie jest już bardzo popularną rozrywką. Wiele firm oferuje wynajęcie takiego autobusu nawet na całą noc. Oczywiście autobus wynajmowany jest z profesjonalnym kierowcą, który jeździ nim po całym mieście i zatrzymuje się w miejscach wskazanych przez imprezowiczów.

Wieczór pełen wrażeń

Częściej z takiej formy rozrywki korzystają raczej panie, które przebierają się w kolorowe stroje i malują wieczorowo. Potrafią one spędzić w takim autobusie całą noc, lub też przemieszczać się nim między klubami nocnymi, zahaczając o różne imprezy. Imprezowy autobus jest oczywiście wyposażony w barek z różnego rodzaju alkoholami, tak jak np. imprezowy autobus. Można także zamówić do niego barmana, który będzie robił przez cały czas pyszne drinki. Istnieje także możliwość wynajęcia striptizerów, którzy chętnie umilają czas w trakcie każdej imprezy. W autobusie znajdują się głośniki, które dają możliwość słuchania wybranej przez gości muzyki. Można także bawić się w karaoke. Autobusy są specjalnie przystrojone na wskazaną okazję, zgodnie z gustem i doborem osób rezerwujących jazdę imprezowym autobusem.

impreza w busie

Rezerwując taki imprezowy autobus trzeba się oczywiście liczyć z kosztami jego wynajmu. Poza tym, konieczne jest również opłacenie pełnego barka alkoholi i innych napojów, jak również barmana, który będzie takie drinki przygotowywał. Warto jednak przeznaczyć pieniądze na taki cel, jeżeli zależy nam na tym, żeby wszyscy goście na wieczorze panieńskim bawili się doskonale. Jeżeli impreza nie jest aż tak duża i nie ma sensu wynajmowanie całego autobusu i generowanie dodatkowych kosztów, można się zdecydować po prostu na wynajęcie długiej i bardzo ekskluzywnej limuzyny. Tam także można słuchać muzyki, popijać drinki i wygłupiać się. Nie ma jednakże możliwości tańca. Takie braki należy uzupełnić przemieszczając się po mieście i wstępując do różnych dyskotek i klubów nocnych.

Coraz więcej młodych osób decyduje się na tego typu rozrywki. Co zamożniejsze panie, zapraszają również swoje przyjaciółki na przykład na weekendowe wypady za miasto do Spa. W takim miejscu mogą się one relaksować do woli przed samym ślubem i zapomnieć o stresujących przygotowaniach. Istnieje możliwość wykupienia specjalnych pakietów na tę okazję, które obejmują sobą różnego rodzaju usługi kosmetyczne, jak masaże, peelingi i depilacje. Koniecznie trzeba jednak zarezerwować taki wyjazd dużo wcześniej, ponieważ Spa są oblegane i bywa, że hotel znajdzie pokoje, ale nie może już zaoferować wykonania zabiegów kosmetycznych.