Którą nadbałtycką miejscowość wybrać na urlop?

Nad polskim morzem jest naprawdę wiele miejscowości, które warto odwiedzić. Każda z nich ma nam coś do zaoferowania i w każdej zdecydowanie można spędzić cały swój urlop. Jeżeli jednak zastanawiasz się, którą z nich wybrać na swoje wakacje, z pewnością masz dylemat. W końcu wszędzie jest fajnie i wszędzie jest morze! Gdzie zatem się wybrać, aby można było swoje wakacje uznać za udane? Na szczęście przygotowaliśmy dla ciebie ranking miejscowości nad polskim morzem, do których możesz się udać.

Oczywiście jest to ranking subiektywny – być może sam wybierzesz zupełnie inną miejscowość, jednak te z listy zdecydowanie są warte tego, aby je zobaczyć. Być może wśród proponowanych przez nas destynacji znajdziesz coś dla siebie i pojedziesz tam na wakacje!

Gdzie nad polskie morze?

Wśród multum małych miejscowości znajdujących się nad polskim morzem te, które wybraliśmy zdecydowanie warte są odwiedzenia przynajmniej raz. Jeżeli więc w 2019 chcesz pojechać na wakacje właśnie nad morze, to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

  1. Międzyzdroje – bardzo popularny ośrodek wypoczynkowy i turystyczny. Co roku zjeżdża tutaj naprawdę multum osób. W mieście tym mieszka niewiele osób na co dzień, ale to nie utrudnia znalezienia miejsca na nocleg, czy też na obiad. Do Międzyzdrojów można w bardzo prosty sposób dojechać. Co roku odbywa się tutaj Europejski Festiwal Gwiazd.
  2. Niechorze – miejscowość nad morzem, która z roku na rok przyciąga coraz większe ilości turystów. W samym mieście, jak i w jego okolicy znajduje się dużo atrakcji turystycznych, także rezerwaty przyrody. Zdecydowanie jest to miejsce, zarówno dla osób lubiących aktywny wypoczynek, jak też i dla tych, którzy wolą sobie poplażować. Z łatwością znajdziesz tutaj i miejsce do spania i ciekawe knajpki do odwiedzenia. Na urlop i wypoczynek z rodziną lub znajomymi polecamy Baltic Natur Park Holiday Resort – to magiczne miejsce w otoczeniu natury.
  3. Łeba – chyba każdy zna Łebę. W tej miejscowości jest wszystko pod ręką. Są ciekawe atrakcje, można na spokojnie uprawiać różnego rodzaju porty, jest dużo miejsc noclegowych i dużo barów i knajpek, w których można smacznie zjeść.
  4. Ustka – jest to miejsce, w którym w całym sezonie odbywają się ciekawe imprezy. Zdecydowanie warto więc się tu wybrać. Szczególnie skorzystają na tej miejscowości osoby, które lubią cały czas się dobrze bawić, a nie tylko i wyłącznie plażować.
  5. Ostatnim miejscem na naszej liście jest Władysławowo. Tak samo, jak reszta miejscowości, tak i Władysławowo to niewielka mieścina ale pełna atrakcji turystycznych.

Jak więc widzisz, nad polskim morzem może być naprawdę fajnie, a turyści którzy tam przyjeżdżają nie są wyłącznie uwięzieni w kurortach czy na plażach. Każdy może robić co chce i znaleźć odpowiednią aktywność dla siebie.

Czy warto jechać nad polskie morze?

Owszem, coraz więcej osób wybiera się na wakacje za granicą, jednak polskie morze nadal cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem. U nas też można się dobrze bawić i dobrze wypocząć, wcale nie trzeba jechać daleko, do południowych, ciepłych krajów, aby móc kąpać się w morzu. U nas też jest taka możliwość i warto przynajmniej raz na jakiś czas z niej skorzystać. Przyjedź nad polskie morze i zobacz, że i u nas jest naprawdę niesamowicie.


Baltic Natur Park Holiday Resort

Baltic Natur Park Holiday Resort

Taras w Baltic Natur Park

Taras w Baltic Natur Park