Impreza w Austrii na nartach – czemu nie

Zbliża się ważna dla firmy okazja lub okres świąteczny i musisz zaplanować wyjątkowe spotkanie, podczas którego pracownicy będą mieli okazję się zintegrować, razem świętować i odstresować?

Z pewnością przyszła Ci do głowy impreza firmowa, tylko jaka? Jeśli nikogo nie ekscytuje perspektywa kolacji firmowej w pobliskiej restauracji ani imprezy w siedzibie firmy, czas na coś nowego. Warto wziąć pod uwagę wspólny wyjazd, podczas którego jest możliwość zobaczenia nowego miejsca, wspólnego imprezowania i odetchnięcia od codziennych obowiązków.

Impreza w Austrii

Nie ma wątpliwości, że każdy pracownik z radością powita perspektywę wyjazdu firmowego zamiast standardowej imprezy, a gdzie najlepiej pojechać? Świetnym pomysłem jest wyjazd na narty do Austrii. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że jest to miejsce, które co roku wita tysiące turystów chcących skorzystać z pięknych widoków, przepysznej kuchni i wspaniałych miejsc historycznych tego kraju. A oto dlaczego jeszcze taki wyjazd to ciekawa alternatywa.

narty zillertal

Po pierwsze dlatego, że jest to odmiana od standardowych przyjęć organizowanych we wszystkim znanych restauracjach czy klubach. Pracownicy z pewnością odwiedzają te miejsca również prywatnie, dlatego lokalne wypady po jakimś czasie nie wzbudzają radości i nie wszyscy mają ochotę na powtórkę z rozrywki.

Jednak wspólny wyjazd to co innego, ponieważ wówczas wszyscy mają okazję zwiedzić nieznane sobie miejsce. Warto zarezerwować uroczy ośrodek w austriackich górach i wiadomo, że zabawa będzie przednia.

Zalety wyjazdu firmowego

Kolejną zaletą takiego wyjazdu jest to, że wówczas pracownicy mają okazję zintegrować się znacznie szybciej w krótkim czasie, ponieważ zmuszają do tego okoliczności. Będą oni dzielili pokoje, wychodzili na stok i razem jedli obiad, a więc nawiązanie relacji będzie niezbędne do spędzenia miło czasu. Jest to szczególnie duża zaleta wówczas, jeśli w zespole jest sporo nowych osób, wówczas zyskują oni wspaniałą możliwość zaaklimatyzowania się w nowej grupie.

Jeśli wydaje Ci się, że wyjazd za granicę do Austrii będzie dużym obciążeniem finansowym dla firmy, niekoniecznie musi tak być. Prawdopodobnie kolacja w pobliskiej knajpce będzie tańsza, ale nie będzie to różnica kolosalna, ponieważ wiele ośrodków ma oferty specjalne dla grup, dzięki czemu może się okazać, że zorganizowanie nawet dwóch noclegów nie będzie w żaden sposób drastyczne dla firmowego budżetu. Warto rozejrzeć się za ośrodkami nieco wcześniej, poznać ich ofertę i zapytać o możliwości dla grup, a przekonasz się, że można zorganizować jednocześnie ciekawy i przystępny cenowo pobyt.

Czego jeszcze warto być świadomym?

nauka jazdy na nartach

Pracownicy lubią być doceniani i chcą się czuć dobrze w miejscu, któremu poświęcają część swojego życia, dlatego wspólna wycieczka jest wspaniałym sposobem na pokazanie im, że firma stara się im zapewnić to, co najlepsze i stawia na różnorodność oraz że docenia ich codzienny wysiłek.

Dzięki wspólnemu wypadowi pracownicy mają okazję oderwać się od codziennych stresów, wspólnie świętować wspaniałą okazję w malowniczym miejscu i wrócą do pracy z pozytywnym i bojowym nastawieniem, które może wpłynąć na wyniki firmy jedynie pozytywnie.

Warto pamiętać również o tym, że każdy uwielbia poznawać nowe miejsca, dlatego nie ma wątpliwości, że możliwość zwiedzenia ciekawych zabytków i miasteczek oraz wypoczynek w zupełnie innym środowisku będzie dla pracowników wspaniałą przygodą. Z kolei możliwość wspólnego pojeżdżenia na nartach zachwyci wszystkich miłośników tego sportu, a widoki zachwycą każdego bez wyjątku.