Impreza w Austrii na nartach – czemu nie

Zbliża się ważna dla firmy okazja lub okres świąteczny i musisz zaplanować wyjątkowe spotkanie, podczas którego pracownicy będą mieli okazję się zintegrować, razem świętować i odstresować?

Z pewnością przyszła Ci do głowy impreza firmowa, tylko jaka? Jeśli nikogo nie ekscytuje perspektywa kolacji firmowej w pobliskiej restauracji ani imprezy w siedzibie firmy, czas na coś nowego. Warto wziąć pod uwagę wspólny wyjazd, podczas którego jest możliwość zobaczenia nowego miejsca, wspólnego imprezowania i odetchnięcia od codziennych obowiązków.

Impreza w Austrii

Nie ma wątpliwości, że każdy pracownik z radością powita perspektywę wyjazdu firmowego zamiast standardowej imprezy, a gdzie najlepiej pojechać? Świetnym pomysłem jest wyjazd na narty do Austrii. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że jest to miejsce, które co roku wita tysiące turystów chcących skorzystać z pięknych widoków, przepysznej kuchni i wspaniałych miejsc historycznych tego kraju. A oto dlaczego jeszcze taki wyjazd to ciekawa alternatywa.

narty zillertal

Wyjazdy firmowe na narty organizuje firma Rajsport Beskidy.

Po pierwsze dlatego, że jest to odmiana od standardowych przyjęć organizowanych we wszystkim znanych restauracjach czy klubach. Pracownicy z pewnością odwiedzają te miejsca również prywatnie, dlatego lokalne wypady po jakimś czasie nie wzbudzają radości i nie wszyscy mają ochotę na powtórkę z rozrywki.

Jednak wspólny wyjazd to co innego, ponieważ wówczas wszyscy mają okazję zwiedzić nieznane sobie miejsce. Warto zarezerwować uroczy ośrodek w austriackich górach i wiadomo, że zabawa będzie przednia.

Zalety wyjazdu firmowego

Kolejną zaletą takiego wyjazdu jest to, że wówczas pracownicy mają okazję zintegrować się znacznie szybciej w krótkim czasie, ponieważ zmuszają do tego okoliczności. Będą oni dzielili pokoje, wychodzili na stok i razem jedli obiad, a więc nawiązanie relacji będzie niezbędne do spędzenia miło czasu. Jest to szczególnie duża zaleta wówczas, jeśli w zespole jest sporo nowych osób, wówczas zyskują oni wspaniałą możliwość zaaklimatyzowania się w nowej grupie.

Jeśli wydaje Ci się, że wyjazd za granicę do Austrii będzie dużym obciążeniem finansowym dla firmy, niekoniecznie musi tak być. Prawdopodobnie kolacja w pobliskiej knajpce będzie tańsza, ale nie będzie to różnica kolosalna, ponieważ wiele ośrodków ma oferty specjalne dla grup, dzięki czemu może się okazać, że zorganizowanie nawet dwóch noclegów nie będzie w żaden sposób drastyczne dla firmowego budżetu. Warto rozejrzeć się za ośrodkami nieco wcześniej, poznać ich ofertę i zapytać o możliwości dla grup, a przekonasz się, że można zorganizować jednocześnie ciekawy i przystępny cenowo pobyt.

Czego jeszcze warto być świadomym?

nauka jazdy na nartach

Pracownicy lubią być doceniani i chcą się czuć dobrze w miejscu, któremu poświęcają część swojego życia, dlatego wspólna wycieczka jest wspaniałym sposobem na pokazanie im, że firma stara się im zapewnić to, co najlepsze i stawia na różnorodność oraz że docenia ich codzienny wysiłek.

Dzięki wspólnemu wypadowi pracownicy mają okazję oderwać się od codziennych stresów, wspólnie świętować wspaniałą okazję w malowniczym miejscu i wrócą do pracy z pozytywnym i bojowym nastawieniem, które może wpłynąć na wyniki firmy jedynie pozytywnie.

Warto pamiętać również o tym, że każdy uwielbia poznawać nowe miejsca, dlatego nie ma wątpliwości, że możliwość zwiedzenia ciekawych zabytków i miasteczek oraz wypoczynek w zupełnie innym środowisku będzie dla pracowników wspaniałą przygodą. Z kolei możliwość wspólnego pojeżdżenia na nartach zachwyci wszystkich miłośników tego sportu, a widoki zachwycą każdego bez wyjątku.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Rajsport Beskidy.